Categories
Vastsündinud

5 põhjust oma lapse pildistamiseks

Ärge jätke oma beebi esimese albumi tegemata.

Beebi pildistamine stuudios

1. Salvestage oma beebi iga olulist hetke ja iga saavutust. Jäädvustage, millisena ta sündis, ta esimest naeratust ja esimest teadlikku pilku, ja ka kõige armsamaid esimesi unesid.

Beebi pildistamine stuudios

2. Tehke fotoalbum, allkirjastades seal olulised kuupäevad ja numbrid. Kui albumis on spetsiaalsed väljad, kirjutage sinna beebi sünnikaal ja pikkus, päev, mil ta naeratas, naljakatest vahejuhtumitest, mis juhtusid teie ja pisikesega. Hiljem kirjutage, millal laps hakkas pead hoidma, istus maha, millised mänguasjad talle meeldisid, millal esimene hammas tuli suust ära ja muud hetked. Kindlasti pange ka pildid juurde.

Beebi pildistamine stuudios

3. Printige välja vastsündinu fotod ja kinkige need vanavanematele – nende jaoks on selline kingitus väga väärtuslik.

Beebi pildistamine stuudios

4. Igal aastal lapse sünnipäeval võtke beebi esimese albumi kapist välja ja vaadake, kuidas ta on selle aja jooksul muutunud. Muide, kui igal aastal sünnipäeval oma last pildistada ja need pildid eraldi albumisse koguda, on piltide vaatamine veelgi huvitavam.

Beebi pildistamine stuudios

5. Ühel päeval saate oma lapselastele näidata, milline oli nende ema või isa. Täna, kui hoiate oma beebi süles, näib, et selle hetkeni möödub terve igavik, kuid ühel päeval see hetk kindlasti saabub ja siis hakkate neid päris esimesi pilte veelgi rohkem hindama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga