Beebide fotosessioonid - tasub eelnevalt ette valmistuma

Millal hakata otsima beebifotograafi

Beebi Fotosessioon. Beebide Fotograaf Viktoria Iljin

Beebide fotosessioonid muutuvad meie riigis üha populaarsemaks. Paljude lapsevanemate jaoks on koos sünnitusmajja asjade pakkimise, beebiriiete ostmise ja muude enne lapse sündi tehtavate asjade kõrval “beebifotograafi leidmine” oluline punkt nimekirjas: “asjad, mida teha enne beebi sündi”.

Beebifotograaf: millal hakata otsima?

Õige vastus sellele küsimusele on “mida varem, seda parem”. Umbes raseduse teisel trimestril, kui toksilisus möödub ja tulevane ema harjub oma uue olekuga, on võimalik ja isegi vajalik otsida beebifotograafi ilma kiirustamata. Sel ajal võite rahulikult portfooliot vaadata, valides välja mõned beebifotograafid, kelle töö teile kõige rohkem meeldib. Ärge unustage küsida sõpradelt professionaalide soovitusi - isiklik kogemus on alati parem. Enne otsustamist tasub beebifotograafiga isiklikult või vähemalt telefoni teel rääkida. Püüdke aru saada, kui mugavalt te end selle inimesega tunnete.

Beebide fotosessioonid
Beebide fotosessioonid

Beebi fotosessioon: kuidas broneerida beebi fotosessiooni kuupäeva?

Parim aeg beebide fotosessioonideks on siis, kui beebi on vastsündinu - st kuni ta on 28 päeva vanune. Enamasti eelistavad beebifotograafid siiski töötada alla kahe nädala vanuste beebidega, sest just siis magavad beebid rahulikult ja magusalt. Seepärast tuleks beebi fotosessiooni kindlasti ette broneerida - ideaaljuhul paar kuud enne pildistamist, sest kui beebifotograaf on populaarne, on tema graafik tavaliselt üsna tihedalt täis. Paar kuud enne pildistamist on aga täiesti võimatu täpselt ette ennustada, millisel päeval teie laps sünnib, seega broneeritakse beebi fotosessiooni kuupäev sünnitähtaja kuupäeva alusel. Niipea kui teie laps sünnib, tuleks sellest võimalikult kiiresti beebifotograafile teada anda, et fotograaf saaks leida beebi fotosessiooniks päeva, mis sobib teile mõlemale. Soovitused ettevalmistuste kohta tuleks beebifotograafilt eelnevalt küsida, kuid üldjuhul hoolitseb fotograaf enamiku asjade eest. Teil tuleb vaid lõõgastuda ja protsessi täielikult nautida.