Categories
Vastsündinud

Beebipoisi fotosessioon – ärge kartke õrnaid pilte

Kui vastsündinu armsad pildid, mida Internetist leiate, on teie jaoks super armsad, siis tõenäoliselt mõtlete ka sellest, et korraldada ka oma pisikesele sellist fotosessiooni.

Beebi pildistamine stuudios

Kui aga vastsündinud tüdrukute piltidega on kõik enam-vähem selge, siis reeglina pole poistega kõik nii lihtne. Mõnikord usuvad vanemad (enamasti muidugi isad), et kogu selle “tüdruku ilu” kasutamine pole nende vastsündinud poja fotosessiooniks eriti sobiv. Kas see on nii?

Beebi pildistamine stuudios

Ärge kartke õrnaid pilte

Tegelikult saab ka poiste jaoks valida hetkele vastavaid rekvisiite. Näiteks, klassikalisel sinisel värvil on palju toone ja igasugused sinised mütsid ja voodikatted on suurepärane lahendus vastsündinud poisi fotosessiooniks.

Beebi pildistamine stuudios

Vastsündinud beebipoisi fotosessiooniks sobivad lisaks sinisele ka klassikaline ja universaalne valge. Võite kasutada ka igasuguseid pastellvärve, või beež, roheline, hall jne. Julgematele – näiteks, sinepikollane – sel sügisel lemmik värv.

Vastsündinu fotosessioon stuudios

Aksessuaaride valiku omadused

Lillidega rekvisiidi kasutatakse beebipoisi fotosessioonil väga harva. Kuid on olemas palju universaalseid arsessuaare, näiteks väikesed mänguasjad, mis näevad beebipoisi kätel väga harmooniliselt välja.

Beebi pildistamine stuudios

Ärge kartke õrnaid pilte vastsündinud beebipoisi jaoks, sest nad on nii väikesed vaid väga lühikese aja jooksul. Varsti kasvab beebi suureks ja kõik need armsad aksessuaarid muutuvad tõesti ebasobivaks, kuid siiani on vastsündinud poisi fotosessioon suurepärane võimalus säilitada südamele armsad mälestused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga