Categories
Beebid Sünnipäevad

Esimene sünnipäev stuudios

Iga ema mõtleb selle peale, kuidas paremini säilitada mälestusi sellisest olulisest päevast nagu beebi esimene sünnipäev.

Nüüd on populaarsust kogumas üks väga lõbus fotosessioon, mis langeb kokku selle tähtsa sündmusega – fotosessioon “Cake smash” stiilis.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Smash – inglise keelest tõlkides tähendab “hävitama” ja nimi räägib iseenda eest. Laps hävitab, sööb ja teeb oma elu esimese sünnipäevatordiga kõike, mida soovib. Fotograaf teeb tööd kiiresti, et jäädvustada teie lapse armsamaid ja naljakamaid hetki.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Cake smash fotosessioonil käituvad kõik lapsed erinevalt: mõnede jaoks on Cake smash fotosessioon midagi uus ja ebatavaline ning see on põhjus, miks laps käitub tordiga vaikselt ja hoolikalt. Teises beebis aga ärkab tõeline hävitaja!

Esimese sünnipäeva pildistamine

Cake smash fotosessioonid toimuvad tavaliselt stuudios. Soojal aastaajal on võimalik fotosessiooni teha ka looduses. Siin saame teha ilma täiendavate dekoorideta, loodus teeb kõik ise.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Kust tort pärit on?

Ära muretse tordi pärast. Muidugi saad ise teha või tellida, kuid ma töötan koos usaldusväärsete kondiitritega, kes valmistavad beebidele teie soovitud värvilahenduses uskumatu tordi.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Mida veel selle fotosessiooni jaoks on vaja osta/kaasa võtta?

Enamasti teeme peale tordi krahhi ka vannis fotosessiooni, kui laps pole vastu ega karda vett.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Selleks tuleb  kaasa võtta rätiku, kodus kasutatavat vannivahtu, lemmikuid vannimänguasju (kui neid on) ja vahetusriideid.

Esimese sünnipäeva pildistamine

Kõige sagedamini on Cake Smash fotosessioon lõbus ja meeldejääv paljude aastate jooksul.

Kinkige oma beebidele emotsioone!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga