Categories
Vastsündinud

Kaksikute pildistamine

Peaaegu kõigil värsketel vanematel, kes tellivad vastsündinu fotosessiooni, on selge mure: kuidas fotosessioon läheb, mida kaasa võtta – mõte fotosessioonist tekib kümneid küsimusi. Ja see, kui me räägime ainult ühest vastsündinust. Kui rääkida vastsündinud kaksikute fotosessioonist, siis muresid on reeglina kaks korda rohkem. Kuid tulemuse saate ka topeltmõõdus.

Vastsündinu kaksikute fotosessioon stuudios

Olulised korralduslikud aspektid vastsündinud kaksikute fotosessioonil

Fotosessioon stuudios vabastab murest kodus ruumi ettevalmistamise pärast, kuid peate hoolikalt kaaluma teed fotostuudioni. Pidage meeles, et ema vajab abistajat. On hea, kui pere tuleb fotostuudiosse täies jõus, sest isa või vanaema / õe / sõbranna abi on kasulik mitte ainult transportimise ajal, vaid ka otse fotosessiooni ajal.

Vastsündinu kaksikute fotosessioon stuudios

Värsketel vanematel pole vaja muretseda aksessuaaride pärast: stuudios on kahe lapse jaoks olemas paraja suuruse ja tugevusega korvid, voodid ja muud vajalikud rekvisiidid. Suur hulk vaipasid, mütse ja muid sama või sarnase värvilahendusega aksessuaare muudab valiku tõesti suurepäraseks.

Vastsündinu kaksikute fotosessioon stuudios

Beebi pildistamine stuudios

 

 

 

 

Vastsündinud kaksikute fotosessiooni ei tasu karta – protsessi hea korralduse korral ei väsita selline fotosessioon ei teid ega lapsi ennast ning esimesed vastsündinud kaksikute pildid muutuvad perealbumeid  hindamatuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga