Kuidas toimub vastsündinu fotosessioon ja piltide töötlus

Published by lastefoto on

Vastsündinu fotosessioon kodus

Väga tihti värsked vanemad loobuvad vastsündinu fotosessioonist kuna ei kujuta ette kuidas fotosessioon toimub, kuidas fotograaf töötab ning mida saavad samal ajal vanemad teha. 😌 Siin on väike video vastsündinu fotosessioonilt.

Selle fotosessiooni pilte saab vaadata siin

Töö piltidega ei lõpeta peale fotosessiooni. On vaja välja valida töötlusse minevaid pilte (soovi korral seda saavad teha ka vanemad, nii nad saavad kätte just need pildid mida ise soovivad) ja peale seda toimub iga pildi töötlus: reetuš, värvi- ja valgusekorrektsioon, toneerimine ja ettevalmistamine printimiseks.

Vastsündinu pildistamine kodus

Vahepeal toimuvad ka loomingulised fotosessioonid ja tulevad ebatavalised pildid välja. Selliste piltide töötlus võtab küll aega aga nad on seda väärt.

Vastsündinu pildistamine kodus

Kui teil on ebatavalised ideed, mida soovite vastsündinu fotosessiooni ajal realiseerida, kindlasti anke sellest teada eelkonsultatisooni ajal.

Iga fotosessioon on unikaalne. Niisama kui pildid, mis tulevad välja. Kui te siiani kahtlete ja ei ole kindel vastsündinu fotosessiooni tegemises, võtke minuga ühendust. Olen kindel, et eelkonsultatsiooni ajal teie kahtlused jäävad ära ja meie kohtume kindlasti.

Iga hetk on jäädvustamist väärt! 😉