Categories
Lasteaed

Lasteaia lõpuraamatud

Minu tütre lasteaia lõpupidu on ammu möödas kuid õpetajad siiani tänavad suurepäraste lõpuraamatute eest. Ja see on nii armas!

Mul on tõsiselt raske öelda kuidas mul sündis idee teha just selliseid lõpuraamatuid. Mina ise, nagu ema, tahtsin raamatu, milles oleks minu laps ja just tema sõbrad. Raamatu, mida saab mitu korda läbi vaadata ning milles iga leht on unikaalne.

Kõik raamatud on personaalsed. Lapse raamatus on 10 lehte. Esimesel lehel – laste unistuse amet, teisel – iga lapse ankeet. Järgmistel lehtedel – kaadrid hommiku- ja lõunasöögi ajalt, õppetegevuste ajalt, mängimise ja õues jalutuskäigu ajalt, lõunauneks ettevalmistuselt.Viimasel lehel – lasteaia õpetajate pildid ja õnnesoovid.

Õpetajate raamatutes on 8 lehte. Raamatud on ka personaalsed. Siin, nagu laste raamatutes, on esimesel lehel laste unistuse amet. Teisel – fotokollaaž kõikide lastega. Järgmistel lehtedel lapsed räägivad milline, nende arvates, on lasteaia õpetaja  ning millega meeldis just temaga tegeleda. Kõik vastused on võetud ankeedist, ehk siis iga õpetaja saab tunda mille eest ta jäi meelde. Viimasel lehel on tänusõnad laste vanemate poolt.

Mõned ideed tulid liiga hilja ja seepärast ei saanud neid seekord ellu viia. Aga pole midagi. See tähendab ainult seda, et järgmised lasteaia lõpuraamatud tulevad veelgi huvitavamad!

✅ Raamatute küljenduseks veedan teie lastega 2 foto-päeva (projekti lõpus annan teile digipilte), paar tundi laste ankeedi täitmiseks ja unistuse ameti pildistamiseks ning veel paar tundi ühise pildi jaoks ja õpetajate raamatute piltide jaoks.

❗Järgmisel õppeaastal võtan tellimusi piiratud koguses, kuna antud töö on väga mahukas. Sellised lasteaia lõpuraamatud saab tellida 2018.a oktoobri lõpuni (k.a) või kuni tellimuse vastuvõtmine on aktiivne.

Väikest viideot saab vaadata siin