Blog
Beebi pildistamine stuudios

Mis on vajalik edukaks vastsündinu fotosessiooniks

Vastsündinu fotosessioon on pikk ja üsna keeruline protsess. Edukaks fotosessiooniks kõige olulisem komponent – et väike modell oleks õnnelik, sest ainult sel juhul magab beebi rahulikult ja fotograaf saab suurepäraseid pilte teha.

Beebi pildistamine stuudios

Parim aeg vastsündinu fotosessiooniks on päeva esimene pool, sest tavaliselt on beebid paremas tujus. On hea kui alustame fotosessiooni peale beebi söötmist, sel põhjusel soovitan, et beebi sööks veel stuudios kõhu täis. Kui kõht on täis, beebi on rahul ja magab sügavalt.

Vastsündinu fotosessioon

Rahulikuks ja mõnusaks magamiseks vajab beebi, et siseruumides oleks piisavalt soe. Selleks, et pisike ei läheks külmaks, peab samas toas olevatel täiskasvanutel olema natuke kuumalt. Kui te sellepärast muretsete, pidage meeles, et olete stuudios riides ja vahepeal ka liigute, beebi aga magab ja mõnikord ka paljalt.

Vastsündinu fotosessioon stuudios

Nagu näete vastsündinu fotosessioonil on palju peensusi, millega tuleb arvestada, nii et kõik pereliikmed saaksid pildistamisest ainult positiivseid emotsioone. Kuid kogenud vastsündinu fotograafil pole seda keeruline teha, peamine on leida oma fotograafi ja usaldada teda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga