Categories
Lapseootel

Tulevaste emade kokkutulek restoranis “Olevi” aprillis 2019

14.aprillil  restoranis “Olevi” taaskord toimus “Tulevaste emade kokkutulek”. Veetsime aja soojas ja hubases atmosfääris.
Terve päeva jooksul kuulasid tulevased emad loenguid oma ala professionaalidelt:

  1. Tatjana Fomina – meditsiinilist haridust omav nutritsioloog ja fitness treener, kes spetsialiseerub kodu treeningutele, rääkis tulevase ema toitumisest.
  2. Maria Kalašnikova – psühholoog и art-teraupeut,  Perekeskus keskuse Мuмм juhataja – rääkis raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi psühholoogilistest omadustest. Rääkisime ka ema emotsioonidest ja ema rollist lapse arengus raseduse ajal; kuulsime, kuidas ületada sünnituse hirmu ja muud.
  3. Naise tervisest ja sünnitusjärgse taastumisest rääkis Anna Snevele:
    – sertifitseeritud Vagiton Systems intiimse võimlemistehnika koolitaja,
     intiimse võimlemise kooli Woman Club Riga asutaja,
  4. Katerina Vinogradovasertifitseeritud lapseune konsultant, rääkis, kuidas kohandada une ja ärkveloleku rütmi.
  5. Viktoria Iljinprofessionaalne vastsündinu fotograaf rääkis millal on parim aeg vastsündinu fotosessiooniks, mida teha ja kuidas ette valmistuda, et fotosessioon läks edukalt ja rahulikult nii beebi kui ja vanemate jaoks.

Peale kasulikku informatsiooni said kõik tulevased emad ka kingitusi sündmuse toetajatelt:
NUK, Bübchen Estonia, Heveren, Lastefoto, WoolRei, Perekeskus “Мuмм”, TitaToit.

Ürituse lõpus korraldasime ka loosimisi meie partneritelt: NUK, Bübchen Estonia, Heveren, LasteFoto, Mom Chic StoreKaterina Vinogradova poolt, WoolRei, Tatjana Fomina poolt.

Täname väga meie kõnelejaid ja toetajaid. Täname, et olite meiega ka sel kõige korral!❤️

Tänud kõigile tulevastele momsile, kes tulid. ❤️ Meie jaoks on väga väärtuslik, et paljud teist jõudsid isegi raseduse viimastel etappidel. Teie soojad tänusõnad inspireerivad uute ja sarnaste sündmuste korraldamisele.