Categories
Lapseootel

Tulevaste emade kokkutulek. Kuidas see oli?

14.oktoobril  restoranis “Olevi” toimus esimene “Tulevaste emade kokkutulek”. Tulevased emad veetsid aja soojas ja hubases atmosfääris.
Terve päeva jooksul kuulsid tulevased emad loenguid oma ala professionaalidelt:

  1. Irina Filippova – terviseameti nakkushaiguste jälgimise ja järelevalve osakonna peaspetsialist rääkis vaktsineerimisest.
  2. Anastassia Ermakova – sertifitseeritud rinnaga toitmise konsultant rääkis kõige levinumatest rinnaga toitmise vigadest.
  3. Jevgenia Bura sertifitseeritud fitness treener sünnitusjärgsel taastumisel “Ema ja Laps” rääkis tulevastele momsele kuidas mitte kinni jääda sünnitusjärgses depressioonis.
  4. Svetlana Järvelaineprofessionaalne lapseootuse fotograaf rääkis fotosessiooni saladustest.
  5. Viktoria Iljinprofessionaalne vastsündinu fotograaf rääkis millal on parim aeg vastsündinu fotosessiooniks, mida teha ja kuidas ette valmistuda, et fotosessioon läks edukalt ja rahulikult nii beebi kui ja vanemate jaoks.
  6. Positiivsest vanemlusest rääkis Anna Zolin  süsteemne perenõustaja, lapsevanemate lektor. Kohtumisel esitas lühikese kursuse programmi “Vanemluse ehituskivid”.
  7. Katerina Vinogradovasertifitseeritud lapseune konsultant, rääkis, kuidas kohandada une ja ärkveloleku rütmi.

Peale kasulikku informatsiooni said kõik tulevased emad ka kingitusi sündmuse toetajatelt: Chicco, NUK, Bübchen Estonia, Hipp, Heveren, MyFitness, BeebiRaamat, LasteFoto, Danart, Monoxa, Ossit Epil, ByPrint.

Ürituse lõpus korraldasime ka loosimisi meie partneritelt: ChiccoNUK, Bübchen Estonia, Heveren, LasteFoto, Järvelaine Photography, Danart, Monoxa, Ossit Epil, Tulbi Fotostuudio, Grimörka, Lju Craft, Amograce.

Täname väga meie kõnelejaid ja toetajaid. Täname, et olite meiega sel kõige esimesel korral!❤️

Tänud kõigile tulevastele momsile, kes tulid. ❤️ Meie jaoks on väga väärtuslik, et paljud teist jõudsid isegi raseduse viimastel etappidel. Teie soojad tänusõnad inspireerivad uute ja sarnaste sündmuste korraldamisele.