Categories
Beebid

Väikelaste pildistamine – salvestage lapsepõlve ilu

Sageli tulevad fotosessioonile ka väikesed lapsed. Kuni üheaastase beebi pildistamine nõuab fotograafilt leidlikkust, võluvust ja meelelahutust ning vahel ka füüsilist vastupidavust.

Beebi fotosessioon Tallinna stuudios

Kui kaua kestab beebi fotosessioon?

Vastsündinu fotosessioon kestab tavalisel 2-3 tundi ja väikelaste pildistades väheneb aeg oluliselt. Tavaliselt üritan fotosessiooni teha tunni jooksul, et beebi ei väsitaks. Selles vanuses lapsed tavaliselt ei maga fotosessiooni ajal. Kuigi mõnikord võivad nad ära väsida ja pisut uinakut võtta.

Beebifotosessioon stuudios

Mõnikord tulevad lapsed, kes saavad fotosessiooniga väga hästi hakkama, neile meeldib protsess ja rekvisiit on nii huvitav, et nad tahavad sellega uuesti mängida.

Beebifotosessioon stuudios

Vahepeal juhtub ka vatupidi. Beebi on tujust ära, mänguasjad ei meeldi. Sel juhul proovin beebiga võimalikult palju kohaneda, üritan teda millegi abil rõõmustada, et vähemalt minimaalselt pilte teha. Õnneks muutub laste tuju kiiresti. Kuid kui beebit pole võimalik rahustada, siis võin kokkuleppel beebi vanematega fotosessiooni aega lühendada.

Beebifotosessioon stuudios

Kas riided beebifotosessiooniks peame kaasa võtma?

Erinevad kleidid ja kostüümid annavad lastele erilise hurma. Mul on olemas riided nii tüdrukutele kui ka poistele.

Beebi pildistamine stuudios

Väikelaste fotosessioonil on peamine asi väikese mudeliga kohanemine. Pildistamise ajal peaks beebile olema mugav ja see on ainus reegel, mida tuleb järgida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga