Categories
Vastsündinud

Vastsündinu fotosessioon – mida vastsündinu fotosessioonile kaasa võtta?

Vastsündinu fotosessioon kestab umbes 2-3 tundi, me ei kiirusta, beebi sööb ja magab nii palju kui tahab. Veedan teie perega nii palju aega kui vaja. Pildistamiseks ei nõuta teilt midagi erilist, välja arvatud rahulikkus ja hea tuju. Stuudios on kõik pildistamiseks vajalik, nii et nimekiri on väike:

* Enne pildistama asumist on hea kui beebi sööb veel stuudios esmalt kõhu täis. Kogu sessioon käib rahulikult beebi enda tempo järgi. Kui beebi tavaliselt sööb kauem kui 20 minutit, aja kokkuhoidmiseks palun kaasa võtta pudelit rinnapiima või piimaseguga.

*Mõned pildid teeme emme ja issiga. Selleks palun võimalusel kassa võtta ühevärviline kleit (emale) või samavärvilised särgid/T-särgid (pereliikmetele). Värvid – hall/must/valge/beež/pastellvärvid. Emale päevane jumestus, neutraalse lakiga maniküür, puhtad juuksed.

* Kui on koolikud, siis võtke tilgad ka kaasa
* ühekordsed linad, tekk – ma ei hakka seda fotosessioonil kasutama, nii et pole midagi, kui tekk on, näiteks, autode või lilledega.

* Niisked salvrätid
* Mähkmed
* Lutt – igaks juhuks kaasa võtta, isegi siis kui otsustasite seda mitte kasutada. Erakorraline luti kasutamine võib aidata sessiooni päästa või paremuse poole pöörata.
* õli beebi kea jaoks
* kamm beebi just jaoks (kui on sündinud “soenguga”)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga