Beebi Pildistamine

Beebi pildistamine professionaalse fotograafi poolt

Väikelapse fotosessioonid

Beebi pildistamine Tallinnas
Beebiootuse, Vastsündinu ja Beebi Fotograaf Tallinnas – Viktoria Iljin

Beebi Pildistamine: Miks Valida Mind?

Tere! Mina olen Viktoria, teie spetsialist väikelaste fotograafias Tallinnas, Eestis. Alates 2016. aastast olen oma oskusi ja kirge suunanud väikelaste ja nende oluliste arenguhetkede jäädvustamisele. Olen pildistanud sadu väikelapsi, jäädvustades nende esimesed naeratused, käputamise hetked, istumise, hambutud naeratused ja esimesed sammud. Nende kiirelt mööduvate hetkede talletamine on minu jaoks südameasi, pakkudes teile ja teie lapsele tulevikus hindamatuid mälestusi.

Isikupärane Lähenemine Teie Lapsele: Iga laps on omaette imeline maailm. Minu stuudio, LasteFoto, on loodud pakkuma teile just seda – personaalset ja hoolivat lähenemist. Teie soovid ja lapse unikaalsus on meie jaoks esmatähtsad. Meie eesmärk on luua mälestused, mis peegeldavad teie lapse ainulaadsust ja toovad esile nende isikupära.

Professionaalsus ja Kogemus: Aastatepikkune kogemus väikelaste pildistamisel on andnud mulle oskused luua turvaline ja lõbus õhkkond igale fotosessioonile. Minu eesmärk on, et teie ja teie laps tunneksite end mugavalt, nautides iga hetke, samal ajal kui ma jäädvustan need väärtuslikud momendid.

Kvaliteet ja Mugavus: Meie stuudio on kujundatud arvestades väikelaste vajadusi, olles varustatud kõige vajalikuga – alates mänguasjadest kuni riieteni. Rangeid hügieenistandardeid järgides tagame teie lapse turvalisuse ja mugavuse kogu fotosessiooni vältel.

Stiilne ja Ajatu: Minu lähenemine väikelapse pildistamisele keskendub teie lapse loomulikule ilule ja iseloomule, kasutades ajatut ja minimalistlikku stiili. Need fotod puudutavad südant ja on teie pere jaoks väärtuslik mälestus aastateks.

Beebi pildistamine Tallinnas
Beebiootuse, Vastsündinu ja Beebi Fotograaf Tallinnas – Viktoria Iljin

Lapsed kasvavad kiiresti ja õpivad iga päev uusi oskusi. Võtke minuga ühendust juba täna, et me koos saaksime jäädvustada neid mööduvaid, kuid olulisi hetki teie lapse elus. LasteFoto.ee on siin, et luua teie lapse varajastest aastatest ilusaid ja kestvaid mälestusi.

Pakettid

Kõik LasteFoto beebi pildistamise paketid sisaldavad järgmist:

 • Erinevate aksessuaaride kasutus: Mütsid, kangad ja muud aksessuaarid iga sessiooni eriliseks muutmiseks. Peale iga kasutust aksessuaarid pestakse.
 • Professionaalne juhendamine: Nõustamine enne sessiooni ja juhendamine sessiooni ajal.
 • Stuudios pildistamine: Iga sessioon kestab 1 tunni, tagades rahuliku ja mugava õhkkonna.
 • Privaatne veebigalerii: Töödeldud fotodest koostatud galerii, mida saab jagada lähedastega.
 • Iga foto individuaaltöötlust (töötlemata pildid lisatasu eest).
 • Lisapildi töötlus 8€ / foto.

Minipakett 210€

 • 2-3 erinevat set-up’i väikelapse jaoks
 • Ühine perepilt (eraldi pereliikmete pildid antud paketti ei kuulu)
 • 15 digipilti, mille saab ise valida eeltöödeldud galeriist

Täispakett 290€

 • 3-4 erinevat set-up’i väikelapse jaoks
 • Fotod eraldi pereliikmetega ja ühine perepilt
 • 25 digi- ja paberpilti 10×15 cm, mille saab ise valida eeltöödeldud galeriist
 • Kõikide töödeldud fotodega individuaalselt kujundatud pakendis USB-mälupulk

Valige endale sobivaim pakett ja broneerige oma väikelapse pildistamise sessioon juba täna, et luua mälestused, mis kestavad terve elu.

Portfoolio

Beebi Pildistamine

Korduma Kippuvad Küsimused

 • Beebi pildistamine – millal on parim aeg fotosessiooniks?

  Väikelapse pildistamiseks on ideaalne aeg alates neljandast elukuust, kui laps suudab juba iseseisvalt pead hoida, hea meelega lamab kõhuli või istub ilma toetuseta. See võimaldab luua mitmekülgseid ja loomulikke fotosid.

 • Kuidas saan broneerida aja väikelapse pildistamiseks?

  Soovitame broneerida väikelapse fotosessiooni aja varakult, et tagada teile sobivaim aeg. Varajane broneerimine võimaldab meil paremini planeerida sessiooni ja kohandada seda vastavalt teie soovidele ja lapse arenguetapile.

 • Beebi pildistamine – Mida tuleb kaasa võtta?

  Palume teil kaasa võtta snäkke ja lapsele tuttavaid mänguasju, mis aitavad vajadusel lapse tähelepanu püüda. Need esemed aitavad luua lõõgastunud õhkkonda ja muudavad fotosessiooni lapse jaoks meeldivamaks.

 • Kas mu laps naeratab kindlasti pildil?

  Kuigi me anname alati endast parima, et teie lapse naeratus fotodele jäädvustuks, on oluline mõista, et isegi kodus palju naeravad lapsed võivad stuudios tunda end veidi tõsisemalt. Iga laps on unikaalne ja reageerib uuele keskkonnale omal moel.

 • Beebi pildistamine – millist riietust eelistada?

  Väikelapse pildistamiseks pakume stuudios armsaid riideid väikelastele, sh kleite, body’sid, särke, pükse ja kampsuneid. Perepiltide jaoks soovitame vanematel valida neutraalseid (nt valge, hall, must) või rikkalikke värve riietust, vältides pikki varrukaid ja trükiseid/pilte riietel, et saavutada ühtlane ja rahulik välimus.

 • Kes vastutab vanemate õdede-vendade eest fotosessiooni ajal?

  Fotosessiooni ajal stuudios viibivate vanemate õdede-vendade eest vastutavad vanemad. On oluline tagada nende heaolu ja turvalisus, et fotosessioon kulgeks ladusalt ja meeldivalt kõigi osapoolte jaoks.


Broneeri juba täna oma beebi pildistamine, et jäädvustada need väärtuslikud hetked armastuse ja professionaalsusega.

Armas beebi pildistamise sessioon
Beebiootuse, Vastsündinu ja Beebi Fotograaf Tallinnas – Viktoria Iljin

Otsid midagi muud? Vaata ka teisi pakette:

Beebiootuse Pildistamine

Talleta oma raseduse ilu professionaalse fotosessiooniga, mis rõhutab ootuse maagiat ja emaduse sära.

Vastsündinu Pildistamine

Jäädvusta oma vastsündinu esimesed hetked kunstiliselt, kajastades nende süütust ja haruldast ilu.

Beebi Esimene Eluaasta: 4 Fotosessiooni

Koge aasta jooksul neli võluvat fotosessiooni, mis dokumenteerivad sinu lapse kiireid kasvuhetki ja arengut.