Rubriigid
Vastsündinud

Vastsündinud kaksikute fotosessioon

Vastsündinu fotosessioon nõuab fotograafilt palju teadmisi ja kogemusi. Kuid kaksikute pildistamisel korrutatakse vastutus kahega.

Esiteks tuleb öelda, et enamasti pildistan kaksikuid koos assistendiga. Kuna peamine ülesanne on kõige maagilisemad pildid ja ideaalne tulemus, on kaksikutega töötamine nelja käega lihtsam.

Beebi pildistamine stuudios

Kaksikute fotosessiooni kõige keerulisem element on beebide samaaegne uni. Sellepärast tuleb kaksikute fotosessiooni teha kuni 14 päevaks alates sünnist.

Ärge arvake, et kui olete kaksikute ema, siis vastsündinu fotosessioon pole teie jaoks. Teeme teie beebidest imelise fotoseeria, peamine asi on teie usaldus ja meelerahu!

Stuudios on olemas kõik tingimused, et teie beebidel oleks mugav fotosessiooni ajal. Siin on alati soe ja puhtalt, on olemas kõik vajalik, et saaksite beebi igal ajal toita, mähkmeid ja riideid vahetada.

Lisaks on see teile, nagu emale, suurepärane võimalus vabastada oma käed paariks tunniks ja natuke puhata pildistamise ajal. Ja kõik raskused, mis on seotud asjaoluga, et me pildistame mitte ühte, vaid kahte beebit korraga, pole üldse raskused, vaid ainult sellise erilise fotoseesiooni loomulikud nüansid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga